Dr.Ender Saraç Formula 7 Plus Nedir?

Formula 7 ürünün görmüş olduğu muhteşem istek üzerineFormula 7 Plus+ sizler için üretildi. Kilo kontrolü, fiziksel ve psikolojik sağlığınız için dikkat etmeniz gereken en temel unsurlardan biridir. Bir çok rahatsızlığın sebeplerinde kilo fazlalıkları başrol oynamaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte yaşam tarzları, beslenme alışkanlıkları değişmesi ve fiziksel aktivitenin azalması sebebiyle kilo kontrolü gün gittikçe dahada zor olmaktadır. Kilo kontrolünüz için temel beslenme düzeni ve spor vazgeçilmez unsurlardır. Bu unsurların yanı sıra bir çok çeşitli gıda takviyeleri ilede kilo kontrolü yapılabilmektedir.

Formula 7 Plus kilo kontrolü konusunda Uzm. Dr. Ender Saraç tarafından formüle edilmiş çok güvenilir bir dünya markası olan Douglas Laboratories tarafından üretilmiş ve etkinliği kanıtlanmış bir gıda takviyesidir Formula7 Plus ürünü Formula 7 ürünün gördüğü rağbet ve alınan etkiler sonucu daha güvenilir daha etkili bir hale getirilmiş halidir. İçerisinde tamamen doğal ve bitkisel 7 etken maddeden oluşmakta olup içeriğinde ise ; Tere Tohumu (600 mg) Garsinya (400 mg) Zencefil (50 mg) CoQ10 (20 mg) L-Carnitine (10 mg) Krom GTF (66.7 mcg) ve Yeşil Çay Ekstresi (25 mg) bulunmaktadır. Bu 7 etken maddenin bir arada tüketimi sinerjik etki göstererek kolay ve hızlı kilo vermenizi sağlayarak kısa süreli ideal kilonuza kavuşmanıza yardımcı olur. Ayrıca Formula 7 adı bu 7 etken maddeden gelmektedir.

Douglas Formula 7 Plus, metabolizmanızı ve yağ yakımınızı hızlandıran, açlığınızın ve tatlı krizinizin bastırılmasına, şeker seviyenizin düzenlenmesine, daha iyi bir sindirimine ve kilo kaybı sırasında yaşanan yorgunluk hissi ve isteksizlik rahatsızlıklarınızın azaltılmasında büyük rol oynamaktadır.

Yan Etki

Bilinen bir yan etkisi yoktur. 16 – 65 yaş arası herkes kullanabilir.

Aşşağıdaki hastalıkların söz konusu olduğu kişilerde Formula 7 Plus ürününü kullanmadan önce doktorlarına başvurmaları gerekmektedir.

Kimler Kullanamaz ?

  • Hamile, gebe ve emzirenler kesinlikle kullanamaz.
  • Karaciğer, kalp ve böbrek yetmezliği olanlar kullanamaz.
  • Kullanmakta olduğunuz ilaç varsa muhakkak doktorunuza veya eczacınıza danışınız.
  • Yüksek tansiyonlu kişiler kullanamaz.
  • Ülser veya Gastrit şikayeti olanlar kullanamaz.
  • Alkol ile birlikte kullanmamaya özen gösteriniz.